[5056032, 5056033, 5056034, 5056035, 5056036, 5056037, 5320193, 5320194, 5320195, 5320196, 5320197, 5320198, 5320199, 5320200, 5320201, 5320202, 5320203, 5320204, 6131375, 7674744, 7674745, 7674746, 7674747, 7674748, 7674749, 7674750, 7674751, 7674752, 7674753, 7674754, 7674755, 7674756, 7674757, 7764870, 7764871, 7764872, 8246462, 8246463, 8246464, 8246465, 8246466, 8246493, 8246494, 8246495, 8246526, 8246527, 8246528, 8246529, 8246530, 8246570, 8246571, 8246572, 8246582, 8246583, 8246584, 8274270, 8274399, 8274400, 8274401, 8274459, 10152018, 10152019, 10152020, 10152039, 10152040, 10152041, 10152042, 10152043, 10152044, 10152045, 10152046, 10152047, 10152048, 10152049, 10152050, 10152051, 10152052, 10152053, 10152054, 10152055, 10152056, 10152057, 10152058, 10152059, 10152060, 10152061, 10152062, 10152063, 10152064, 10152065, 10152066, 10152067, 10152068, 10152069, 10152070, 10152071, 10152072, 10152073, 10152074, 10152075, 10152076, 10152077, 10152078, 10152079, 10152080, 10152081, 10152082, 10152083, 10152084, 10152085, 10152086, 10152087, 10152088, 10152089, 10152090, 10152091, 10152092, 10152093, 10152094, 10152095, 10152096, 10152097, 10152098, 10152135, 10152136, 10152137, 10152138, 10152139, 10152140, 10152141, 10152142, 10152143, 10152144, 10152145, 10152146, 10152147, 10152148, 10152149, 10152150, 10152151, 10152152, 10152153]
Tim Curry
Arl Rendon Howe
( aktor dubbingowy )
April Banigan
Devera / Unna / Doświadczona elfka / Dalijska elfka / Żebraczka z Kurzowiska / Szlachcianka z Orzammaru / Uchodźczyni z Bannornu / Elfka z Obcowiska / Duch elfki / Skrytobójczyni Kruków
( aktorka dubbingowa )
Steven Barr
Dulin Forender / Strażnik kartelu / Obywatel Orzammaru / Krasnoludzki żołnierz / Strażnik Bhelen'a / Fan Prób / Szlachcic z Orzammaru / Strażnik z Dzielnicy gminu / Bandyta z Kurzowiska
( aktor dubbingowy )
Michael Beattie
Kapitan Orzammarskiej Gwardii / Pułkownik Fortu Drakon / Fan Prób / Szalony mag / Wyciszony z Wieży Kręgu / Strażnik z Dzielnicy gminu / Bywalec tawerny Tapster / Uczeń magów z Wieży Kręgu
( aktor dubbingowy )
Robert Beckwith
Figor / Kasch / Goilinar / Krasnoludzki żebrak / Deshyr / Bywalec tawerny Tapster / Sklepikarz kartelu
( aktor dubbingowy )
Betsy Beutler
Dagna / Nola / Matka Nessy / Mieszkanka Redcliffe / Szlachcianka z Orzammaru / Kelnerka tawerny Tapster / Obywatelka Orzammaru / Dalijska kobieta / Kupiec z Diamentowego Zakątka
( aktorka dubbingowa )
Connor Bewick
Bevin / Dziecko z Azylu / Śpiewające dziecko / Posłaniec / Uczeń Pustki / Dziecko z Redcliffe / Pomywacz w posiadłości Howe'a / Uczeń z Wieży Kręgu
( aktor dubbingowy )
Shannon Blanchet
Liselle / Bystra krasnoludzica / Powierzchniowiec / Szlachcianka z Orzammaru
( aktorka dubbingowa )
Brian Bloom
Leske / Dwyn / Orzammarski strażnik królewski / Powierzchniowiec
( aktor dubbingowy )
Nicholas Boulton
Vaughan / Ser Bryant / Arl Bryland / Pomocny uchodźca / Strażnik w posiadłości Howe'a / Templariusz z Lothering / Rycerz z Redcliffe
( aktor dubbingowy )
Peter Bramhill
Król Cailan / Popielny Wojownik / Ostagarski żołnierz
( aktor dubbingowy )
Wendy Braun
Hespith / Felsi / Filda / Lady Helmi / Brona / Duszna krasnoludzica / Mag krwi / Elfia towarzyszka w Perle / Szlachcianka z Orzammaru / Chora elfka z Obcowiska / Klientka tawerny Tapster / Fanka Prób / Żebraczka z Kurzowiska / Stara krasnoludzica
( aktorka dubbingowa )
Jon Curry
Zevran Arainai / Ser Landry / Kapitan Fortu Drakon
( aktor dubbingowy )
Kari Wahlgren
Elora / Dalijska elfka / Elfka z Obcowiska
( aktorka dubbingowa )
Tim Dadabo
Varathorn / Gethon / Hale
( aktor dubbingowy )
Natasha Little
Nan / Lady Landra / Kapłanka z Redcliffe
( aktorka dubbingowa )
Fay Masterson
Kaitlyn / Oriana Cousland / Panowen / Popielna wojowniczka / Rycerz z Ostagaru
( aktorka dubbingowa )
Patrick J. Adams
Baizyl / Szlachcic z Orzammaru / Mag krwi / Templariusz z Wieży Kręgu / Uczeń magów z Wieży Kręgu
( aktor dubbingowy )
Jocelyn Ahlf
Mithra / Kapłanka z Ostagaru / Duchowny z Ostagaru / Służąca z Wysokoża
( aktorka dubbingowa )
Philip Anthony-Rodriguez
Uczeń Havard / Śniący templariusz / Żebrak z Kurzowiska / Mag, instruktor / Widz Prób / Służący z Pałacu Królewskiego
( aktor dubbingowy )
Matthew Ashforde
Ser Gilmore / Weylon / Uzdrowiciel Veras / Brat z Zakonu / Strażnik z posiadłości w Denerim / Górnik / Milicjant z Redcliffe / Służący Franderela / Najemnik Czerwonych Wioseł
( aktor dubbingowy )
Desmond Askew
Jowan / Kantor Devons / Junar / Adwen / Blackstone Liaison / Uprzejmy mężczyzna / Szlachcic z Zjazdu możnych / Dernal Garrison / Strażnik z Fortu Drakon / Wychudzony mężczyzna / Rolnik z Lothering / Milicjant z Redcliffe / Zaalarmowany strażnik / Arl Foreshadow / Strażnik z posiadłości Howe'a / Porucznik K / Zakapturzony kurier / Uchodźca z Lothering / Chasynd / Strażnik z posiadłości w Denerim / Wykidajło z Perły / Strażnik domu Franderela / Strażnik z hospicjum w Tevinter / Brat z Zakonu / Służący z Wysokoża
( aktor dubbingowy )
Simon Chadwick
Żołnierz z Lothering / Wściekły rolnik / Stróż z Redcliffe / Klient w tawernie "Schronienie Deina"
( aktor dubbingowy )
Josh Cohen
Żołnierz z Ostagaru / Mag z Ostagaru / Sierżant z Ostagaru
( aktor dubbingowy )
Belinda Cornish
Goldanna / Sierżantka Tanna / Komtur Rosamund / Komtur Farrah / Melora / Wilkołak z Redcliffe / Uczeń magów z Wieży Kręgu / Pokojówka z posiadłości Eamona / Kucharka z posiadłości Eamona
( aktorka dubbingowa )
Elliot Cowan
Ser Perth / Ser Varal / Templariusz z Lothering
( aktor dubbingowy )
Jim Cummings
Barlin / Aldous / Starszy zaklinacz z Redcliffe
( aktor dubbingowy )
Corri English
Rica / Corra / Zarozumiała elfka / Żebraczka z Kurzowiska / Szlachcianka z Orzammaru / Elfka z Obcowiska / Skryba z Skulptorium / Obywatelka Orzammaru / Klientka w tawernie Tapstera / Wyciszona z Wieży Kręgu / Handlarka z Dzielnica gminu / Widz Prób / Handlarka z Diamentowego Zakątka
( aktorka dubbingowa )
Keith Ferguson
Demon gnuśności / Tan Shartan / Oberżysta / Ser Blackstone / Doświadczony krasnolud / Mistyczny elf / Krasnoludzki dowódca / Beresaad z Pustki / Krasnolud z Pustki / Najemnik z domu Dace'a / Żebrak z Kurzowiska / Szlachcic z Orzammaru / Uczony z jeziora Kalenhad / Klient z tawerny Trapstera / Obywatel Orzammaru
( aktor dubbingowy )
Emma Fielding
Pani lasu / Matka Perpetua / Podróżniczka / Szefowa kuchni z posiadłości Howe'a / Służąca z posiadłości Eamona
( aktorka dubbingowa )
Pat Fraley
Beraht / Mistrz Wade / Loilinar Ivo / Lord Bemot / Królewski gwardzista z Orzammaru / Klient z tawerny Tapstera / Łowca nagród / Elf z Obcowiska
( aktor dubbingowy )
Victoria Gay
Wielebna matka z Lothering
( aktorka dubbingowa )
Jesse Gervais
Uprzejmy elf / Krasnoludzki przywódca rebeliantów / Krasnolud z Pustki
( aktor dubbingowy )
Ezra Godden
Tomas / Oswyn / Lord Jonaley / Więzień z fortu Drakon / Strażnik zbrojowni fortu Drakon / Człowiek z lasu Brecilian / Strażnik z posiadłości Howe'a / Strażnik z Redcliffe / Rzemieślnik z posiadłości Howe'a / Żołnierz z Redcliffe / Strażnik z Wysokoża
( aktor dubbingowy )
Michael Gough
Mądry elf / Strażnik schroniska dla elfów / Zagłodzony weteran / Templariusz z Wieży Kręgu / Mag z Pustki / Zaklinacz z Wieży Kręgu
( aktor dubbingowy )
H. Richard Greene
Steward Bandelor / Garin / Ahren / Uczony krasnolud / Sprzedawca pancerzy / Zbir kartelu / Lokaj Harrowmonta / Służący z Pałacu królewskiego
( aktor dubbingowy )
Ève Karpf
Nestorka Miriam
( aktorka dubbingowa )
Adam Howden
Więzień z Ostagaru / Oficer z Ostagaru / Żołnierz z Ostagaru
( aktor dubbingowy )
Simon Templeman
Teyrn Loghain Mac Tir / Caladrius / Bann Ceorlic / Emisariusz Pether / Strażnik z Azylu / Wyciszony z Ostagaru / Mistrz Kennel / Wyciszony właściciel
( aktor dubbingowy )
Steve Blum
Oghren / Pierwszy zaklinacz Irving / Gorim
( aktor dubbingowy )
Mark Hildreth
Sten / Sierżant Kylon / Mądry człowiek / Plotkarz / Orzammarska królewska eskorta / Fan Prób / Zdegustowany klient / Zakapturzony kurier / Najemnik z domu Dace'a / Strażnik Prób / Szlachcic z Orzammaru
( aktor dubbingowy )
Susan Boyd
Wynne / Wielebna matka z Ostagaru / Wielebna matka z Pustki / Staruszka z Redcliffe
( aktorka dubbingowa )
Cam Clarke
Berwick / Herren / Strażnik z Fortu Drakon / Oprawca z Pustki / Zamaskowany Kruk / Milicjant z Redcliffe / Strażnik z posiadłości Howe'a / Bibliotekarz z Wysokoża
( aktor dubbingowy )
James M. Connor
Kardol / Lord Denek Helmi / Alimar / Szlachcic z Orzammaru
( aktor dubbingowy )
Chris Cox
Gwiddon / Ilen / Wojech Ivo / Roggar / Więzień w hospicjum elfów / Barman w tawernie Tapstera / Jon / Żebrak z Kurzowiska / Dalijski myśliwy / Elfi obrońca z Obcowiska / Krzepki krasnolud z Perły / Elfi żebrak z Obcowiska / Elf z Obcowiska / Szlachcic z Orzammaru / Klient w tawernie Tapstera / Elf z Obcowiska / Uczeń magów z Wieży Kręgu / Służący z Wysokoża
( aktor dubbingowy )
Barry Dennen
Uldred / Rogek / Starszy zaklinacz Torrin
( aktor dubbingowy )
Shaun Dingwall
Fergus Cousland / Ser Donall / Irminric / Kapitan Chase / Rolnik z Lothering / Seneszal Loghaina / Rycerz z Redcliffe / Strażnik z posiadłości w Denerim / Zbir Dwyna / Strażnik z hospicjum w Tevinter
( aktor dubbingowy )
Robin Atkin Downes
Ademaro / Strażnik wejścia do Orzammaru / Trener Prób / Obwoływacz Bhelena / Szlachcic z Orzammaru / Klient w tawernie Tapstera / Strażnik z Orzammaru
( aktor dubbingowy )
Chris Edgerly
Tamlen / Czarnowidz z Redcliffe / Plotkarz / Uchodźca z Lothering / Dalijski myśliwy / Pijany elf
( aktor dubbingowy )
Paul Eiding
Mistrz Prób / Maferath / Dozorca z Fortu Drakon / Strażnik templariuszy z Denerim / Podróżujący mag / Mag z Wieży Kręgu / Żołnierz z Denerim
( aktor dubbingowy )
Jeannie Elias
Kalah / Nadezda / Demon pożądania / Lady Vasilia / Olinda / Adal Helmi / Vereveel / Szlachcianka z Orzammaru
( aktorka dubbingowa )
Greg Ellis
Cullen / Cesar / Dowódca Popielnych Wojowników / Uczeń Cathaire / Taoran Hawkwind / Patter Gritch / Dowódca poszukiwaczy / Maleficar / Mag krwi / Chudy Frank / Najemnik z Denerim / Żołnierz z Ostagaru / Mag z Wieży Kręgu / Skrytobójca Kruków / Uczeń z Wieży Kręgu / Zbir Kruków
( aktor dubbingowy )
Gideon Emery
Taliesen / Alarith / Frandlin Ivo / Oskias / Mistyczny mężczyzna / Templariusz z Lothering / Obwoływacz Harrowmonta / Niespokojny strażnik / Milicjant z Redcliffe / Kwatermistrz z Redcliffe / Lider gangu z Denerim / Strażnik z posiadłości Howe'a / Pijany elf / Hulaka w tawernie Tapstera
( aktor dubbingowy )
Brian George
Gregor, dowódca templariuszy / Ser Otto / Bann Sighard / Dowódca magów krwi / Strażnik z posiadłości Howe'a / Rzemieślnik z posiadłości Howe'a
( aktor dubbingowy )
Jamie Glover
Mad Hermit / Slim Couldry / Denoel / Patrolujący z Denerim / Uchodźca z Bannorn / Strażnik z posiadłości Howe'a / Mag z Wieży Kręgu / Strażnik z domu Franderela
( aktor dubbingowy )
Michael Gregory
Lord Anwer Dace / Lord Meino / Odźwierny kartelu / Żebrak z Kurzowiska / Strażnik z Orzammaru
( aktor dubbingowy )
Zach Hanks
Książę Trian Aeducan / Dairren / Everd / Paedan / Ordel / Opętany templariusz / Czarnowidz z Lothering / Uprzejmy krasnolud / Weteran Białych Sokołów / Kupiec z Redcliffe / Strażnik z Zgromadzenia / Milicjant z Redcliffe / Strażnik po służbie z Fortu Drakon / Strażnik z posiadłości Howe'a / Kupiec z Dzielnicy gminu / Strażnik z posiadłości w Denerim
( aktor dubbingowy )
Mark Healy
Ser Jory / Kwatermistrz z Ostagaru / Przerażony żołnierz / Żołnierz z Ostagaru
( aktor dubbingowy )
Theo Devaney
Umierający żołnierz / Templariusz z Ostagaru / Żołnierz z Ostagaru
( aktor dubbingowy )
Victoria Hoffman
Danyla / Mieszkaniec z Redcliffe / Kucharz w tawernie "Schronienie Deina" / Siostra z Zakonu / Służąca z Redcliffe / Dalijska łowczyni
( aktorka dubbingowa )
Julian Holloway
Zdesperowany uchodźca / Wściekły rolnik / Kapitan z Redcliffe / Krasnoludzki żołnierz z Redcliffe / Bard / Brat z Zakonu / Zbir Dwyna / Strażnik z Redcliffe
( aktor dubbingowy )
Peter Jessop
Valendrian / Lord Ronus Dace / Paivel / Stary Tegrin / Zarozumiały krasnolud / Beresaad z Pustki / Krasnolud z Pustki / Krasnoludzki żołnierz / Mieszkaniec Azylu / Templariusz z Wieży Kręgu / Klient w tawernie "Schronienie Deina" / Mag z Pustki / Starzec z Redcliffe / Szary Strażnik z Orzammaru / Żebrak z Kurzowiska / Strażnik królewski z Orzammaru
( aktor dubbingowy )
Joel Johnstone
Varick / Elfi sługa z Obcowiska / Kibic Jarvii / Szlachcic z Orzammaru / Legionista / Dalijski uchodźca / Strażnik Prób / Dalijski myśliwy / Skryba z Skulptorium / Giermek z Wysokoża
( aktor dubbingowy )
Seana Kofoed
Doświadczona krasnoludzica / Krasnoludzka towarzyszka z Perły / Powierzchniowiec / Elfka z Obcowiska
( aktorka dubbingowa )
Richard Laing
Teyrn Bryce Cousland / Brat z Zakonu
( aktor dubbingowy )
Ken Lally
Zarozumiały mężczyzna / Strażnik zaułka / Towarzysz z Perły / Strażnik z posiadłości Howe'a / Strażnik z Fortu Drakon / Gderliwy bandyta / Mag z Wieży Kręgu / Strażnik miasta Denerim / Wyciszony z Wieży Kręgu / Żołnierz z Denerim / Milicjant z Redcliffe
( aktor dubbingowy )
Lex Lang
Imrek / Bruntin Vollney / Cassian / Mainar / Sklepikarz z Azylu / Kapitan najemników / Deszir / Kupiec jedwabny / Szlachcic z Orzammaru / Porucznik z Głębokich Ścieżek / Strażnik z Orzammaru / Fan Prób / Mag z Wieży Kręgu / Szalony mag
( aktor dubbingowy )
Adam Leadbeater
Owen / Przywódca Czerwonych Wioseł / Strażnik z Ostagaru / Strażnik z Fortu Drakon / Wykidajło z Perły / Wilkołak / Strażnik z posiadłości Howe'a / Zbir z Perły
( aktor dubbingowy )
Yuri Lowenthal
Fenarel / Sandal / Pol / Łącznik Kolektywu magów / Gwałtowny elf / Niedobitek z Redcliffe / Dezerter / Uczeń magów / Strażnik z Tevinteru / Strażnik templariuszy z Denerim / Nerwowy poszukiwacz / Dalijski posłaniec / Lee Bloodrake / Szlifierz Sal / Cam z Redside / Porucznik D / Templariusz z Redcliffe / Mieszkaniec Redcliffe / Strażnik po służbie z Fortu Drakon / Milicjant z Redcliffe / Dalijski myśliwy / Podróżujący templariusz /
( aktor dubbingowy )
Erica Luttrell
Keili / Nerav Helmi / Valena / Matka Boann / Maren / Nessa / Obłąkana żebraczka / Mistyczna kobieta / Siostra z Zakonu / Strażniczka Sophie / Szlachcianka z Orzammaru / Elfka z Obcowiska / Uchodźczyni z Lothering / Dalijska pielęgniarka / Obywatelka Orzammaru / Bard / Mag z Wieży Kręgu / Mieszkaniec Redcliffe / Młoda krasnoludzica / Uchodźczyni z Redcliffe / Straszny elfi duch / Wyciszona z Wieży Kręgu
( aktorka dubbingowa )
Stefan Marks
Carroll / Nelaros / Deygan / Kinnon / Eadric / Taeodor / Elfi robotnik z Obcowiska / Dalijski uczeń / Dalijski myśliwy / Mieszkaniec Azylu / Rekrut z Redcliffe / Dalijski myśliwy z Redcliffe / Templariusz z Wieży Kręgu / Służący z Redcliffe / Pijany elf / Mag krwi / Wyciszony z Wieży Kręgu / Elf z Obcowiska / Uczeń magów z Wieży Kręgu
( aktor dubbingowy )
Drew Massey
Ser Maron / Przywódca bandytów z Lothering / Śmieciarz z Redcliffe / Człowiek z lasu Brecilian / Strażnik z Redcliffe / Templariusz z Lothering / Brat z Zakonu / Uchodźca z Redcliffe / Strażnik z Wysokoża
( aktor dubbingowy )
Richard McGonagle
Król Endrin Aeducan / Janar / Dowódca Mines / Szlachcic z Orzammaru / Obywatel Orzammaru / Kucharz z Pałacu Królewskiego
( aktor dubbingowy )
Mark Meer
Athras / Portier / Niegodziwy kupiec / Doświadczony elf / Demon gniewu / Sierota Ollie / Elfi posłaniec / Wilkołak / Krasnoludzki towarzysz z Perły / Powierzchniowiec / Podróżujący wilkołak / Demon / Elfi zbir z Obcowiska
( aktor dubbingowy )
Roland Meseck
Dalijskie elfie dziecko / Chłopiec, uchodźca / Elfi chłopiec z Obcowiska
( aktor dubbingowy )
Deborah Moore
Teyrna Eleanor Cousland / Jetta / Wdowa / Zakapturzony kurier
( aktorka dubbingowa )
Nolan North
Eirik / Ruck / Owain / Godwin / Seweryn / Adalbo / Klient w tawernie Tapstera / Strażnik z Orzammaru / Zbir z Kurzowiska / Zbir z kartelu
( aktor dubbingowy )
Cornelia Hayes O'Herlihy
Siostra Justine / Ealisay / Mag, instruktorka / Uczennica magów z Wieży Kręgu
( aktorka dubbingowa )
Michael Curtis Parsons
Connor / Uczeń z Wieży Kręgu / Pomywacz Estan / Pomywacz w posiadłości Eamona
( aktor dubbingowy )
Vyvan Pham
Orta / Tercy Harrowmont / Żebraczka z Kurzowiska / Szlachcianka z Orzammaru / Archiwistka z Skulptorium / Obywatelka Orzammaru / Fanka Prób / Klientka z tawerny Tapstera / Wierna Zakonu z Orzammaru / Służąca z Pałacu Królewskiego / Handlarka z Diamentowego Zakątka
( aktorka dubbingowa )
Tara Platt
Zerlinda / Żebraczka z Kurzowiska / Kelnerka z tawerny Tapstera / Szlachcianka z Orzammaru / Obywatelka Orzammaru / Widz Prób
( aktorka dubbingowa )
Alix Wilton Regan
Ser Cauthrien / Sanga / Petra / Habren / Pokojówka pani / Pokojówka z posiadłości Howe'a / Kucharka z posiadłości Howe'a / Wyciszona z Wieży Kręgu
( aktorka dubbingowa )
Mark Rolston
Lord Darvianak Vollney / Kapitan straży z Denerim / Wynajęty krasnoludzki zbir / szlachcic z Orzammaru / Obywatel Orzammaru / Czarodziejski kupiec / Strażnik z Orzammaru
( aktor dubbingowy )
John Rubinow
Soris / Piotin Aeducan / Lucjan / Gwałtowny krasnolud / Zbrojmistrz Prób / Krasnoludzki żołnierz / Strażnik z Pałacu królewskiego / Powierzchniowiec / Najmenik z domu Dace'a / Legionista / Strażnik z Orzammaru / Archiwista z Skulptorium / Wierny Zakonu z Orzammaru / Złodziej w tunelach / Zbir z kartelu / Fanatyk Bhelena / Kupiec z Dzielnicy gminu / Szlachcic z Orzammaru / Służący z Pałacu królewskiego / Kupiec z Diamentowego Zakątka
( aktor dubbingowy )
Tim Russ
Opiekun Zathrian
( aktor dubbingowy )
Robin Sachs
Lord Pyral Harrowmont / Murdock / Doświadczony mężczyzna / Posłaniec z Redcliffe / Szlachcic z Zjazdu możnych / Przywódca bandytów / Strażnik z posiadłości Howe'a / Żołnierz z Denerim / Szary Strażnik z Orzammaru / Templariusz z Wieży Kręgu
( aktor dubbingowy )
Salli Saffioti
Jarvia / Gheyna / Myaja / Elva / Teli / Elfia druhna / Deszir / Szlachcianka z Orzammaru / Chasyndka / Żebraczka z Kurzowiska
( aktorka dubbingowa )
Eliza Schneider
Iona / Lady Dace / Mardy / Nigella / Siostra z Lothering / Uchodźczyni z Lothering / Powierzchniowiec / Klientka z tawerny Tapstera / Kucharka z posiadłości Howe'a / Elfka z Obcowiska / Zadziwiający mieszkaniec / Uczennica magów z Wieży Kręgu / Służąca z Pałacu królewskiego
( aktorka dubbingowa )
Dwight Schultz
Bodahn Feddic / Danal / Barman / Zarozumiały elf
( aktor dubbingowy )
Carolyn Seymour
Opiekunka Marethari / Siostra Theohild / Wielka kapłanka Elemena / Siostra Augustine / Edwina / Agatha / Staruszka z Redcliffe / Mag z Wieży Kręgu
( aktorka dubbingowa )
Lloyd Sherr
Strażnik / Duch odwagi / Starszy zaklinacz Sweeney
( aktor dubbingowy )
Deo Simcox
Oren Cousland / Mały chłopiec / Dziecko z Redcliffe / Dziecko z Wieży Kręgu / Uchodźca z Redcliffe
( aktor dubbingowy )
Mika Simmons
Królowa Anora / Izabela / Bella / Dilwyn / Gwałtowna kobieta / Towarzyszka z Perły / Zakapturzony kurier / Pokojówka z posiadłości Eamona
( aktorka dubbingowa )
Jason Singer
Brat Genitivus / Emisariusz Bulfa / Raelnor Hawkwind / Gaxkang / Bestia Pustki / Komtur Harrith / Komtur Tavish / Bezczynny krasnolud / K / Rycerz z Bannorn / Strażnik, kontakt z Denerim / Strażnik z Orzammaru / Oficer z Denerim / Podróżujący uczeń magów / Zakapturzony kurier / Żołnierz z Denerim
( aktor dubbingowy )
David Sobolov
Czibor, Rzeźbiarz Wspomnień / Archont Hessarian / Dowódca z Lothering / Przeklęty śniący / Mag z Wieży Kręgu / Szalony mag
( aktor dubbingowy )
Kath Soucie
Marjolaine / Demon pożądania / Erlina / Allison / Ashalle / Zmysłowa kobieta / Zmysłowa elfka
( aktorka dubbingowa )
Valerie Spencer
Starsza zaklinaczka Leorah / Eleni Zinovia / Nuada / Mieszkanaka Azylu / Uchodźczyni z Lothering / Zaklinaczka z Wieży Kręgu / Mag krwi / Mag z Wieży Kręgu
( aktorka dubbingowa )
Gillon Stephenson
Lord Braden / Milicjant z Redcliffe / Człowiek z lasu Brecilian / Strażnik z Wysokoża
( aktor dubbingowy )
Robbie Stevens
Kapitan straży z posiadłości w Denerim / Kucharz z posiadłości w Denerim / Milicjant z Redcliffe
( aktor dubbingowy )
Keith Szarabajka
Boermor, treser bryłkowców / Milldrate, asystent Rzeźbiarza / Cristof / Inteligentny krasnolud / Jertrin / Zielarz Widron / Podejrzany Corebit / Demon z sierocińca / Macher Gredin / Nadzorca hospicjum / Strażnik z posiadłości Howe'a / Krasnoludzki żołnierz / Przywódca zbirów z Kurzowiska / Podejrzany klient / Fanatyk Harrowmonta
( aktor dubbingowy )
Fred Tatasciore
Wielki Dąb / Szybkonóg / Cyrion / Mądry krasnolud / Bandyta z Lothering
( aktor dubbingowy )
Courtenay Taylor
Farinden / Shaevra / Zarozumiała krasnoludzica / Przywódczyni gangu z Denerim / Lady Brodens / Żebraczka z Kurzowiska
( aktorka dubbingowa )
Hellena Taylor
Bannora Alfstanna / Ser Nancine / Mądra kobieta / Udręczony duch
( aktorka dubbingowa )
Kirk Thornton
Aneirin / Nevin / Uczony Gertek / Roshen / Zwiadowca z Głębokich Ścieżek / Ojciec Nessy / Zbir kartelu / Elf z Obcowiska / Strażnik Prób / Krasnoludzki żołnierz / Elfi zbir z Obcowiska / Strażnik Harrowmonta / Powierzchniowiec / Elfi strażnik apartamentu / Strażnik z Pałacu królewskiego / Obywatel Orzammaru / Kupiec z Diamentowego Zakątka
( aktor dubbingowy )
Jemma Tonken
Uchodźczyni / Dziecko z Redcliffe / Elfia dziewczynka z Obcowiska / Uczennica z Wieży Kręgu / Dalijskie dziecko / Tajemnicze elfie dziecko
( aktorka dubbingowa )
John Ullyatt
Faryn / Rexel / Żołnierz na moście / Straż koronacyjna / Strażnik z miasta Denerim / Przywódca skrytobójców / Kapitan straży Loghaina / Rycerz z Ostagaru / Towarzyszka z Perły / Sierżant Loghaina / Milicjant patrolujący z Denerim / Strażnik z posiadłości Howe'a / Żołnierz z Ostagaru / Templasriusz z jeziora Kalenhad / Głodny bandyta / Oprawca z Pustki / Milicjant z Redcliffe / Rzemieślnik z posiadłości Howe'a / Straznik z Wysokoża
( aktor dubbingowy )
Timothy Watson
Bann Teagan / Arl Wulff / Uzdrowiciel Saritor / Strażnik wieży / Gwałtowny mężczyzna / Śmieciarz / Strażnik króla / Strażnik Loghaina / Mag z Ostagaru / Kowal z Redcliffe / Strażnik z Tevinteru / Żołnierz z Ostagaru / Strażnik z posiadłości Howe'a / Przywódca gangu z Denerim / Zbir z Perły
( aktor dubbingowy )
Douglas Weston
Kolgrim / Sarel / Legnar / Beyha Joam / Porucznik Cadrim / Emisariusz Caron / Przestraszony elf / Kwatermistrz z Wieży Kręgu / Varel Baern / D / Elfi towarzysz z Perły / Shivs / Brian / Chory elf z Obcowiska / Dalijski zwiadowca / Elfi żebrak / Strażnik z posiadłości Howe'a / Rycerz z Ostagaru / Dalijski myśliwy / Elfi zbir z Obcowiska
( aktor dubbingowy )
Colette Whitaker
Doświadczona kobieta / Kelnerka z tawerny "Pod nienażartym szlachcicem" / Uczennica magów z WIeży Kręgu
( aktorka dubbingowa )
Jo Wyatt
Pielęgniarka z Ostagaru / Kapłan z Ostagaru / Służąca elfka / Żołnierz z Ostagaru
( aktorka dubbingowa )
Matthew Yang King
Mistrz Tilver / Templariusz Bran / Aller Bemot / Uczeń magów / Duch templariusza / Przywódca zbirów z kartelu / Ochroniarz z Redcliffe / Deszir / Sprzedawca broni / Strażnik z Puski / Rycerz z Redcliffe / Strażnik z Redcliffe / Krasnolud z Pustki / Krasnoludzki żołnierz / Mag krwi z Denerim / Zaklinacz z Wieży Kręgu / Plugawiec / Mag z Wieży Kręgu / Widz Prób / Uczeń magów z Wieży Kręgu
( aktor dubbingowy )